Izvor: B92, 01.Jul.2010, 14:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milerov motiv protiv Argentine
Ako jedan igrač Nemačke ima posebnu motivaciju pred duel protiv Argentine onda je to napadač Tomas Miler.
20-godišnjak igra za Bajern iz Minhena polovinu svog života, a u prvi plan je iskočio zahvaljujući Franku Riberiju i Arjenu Robenu.
Miler je u martu debitovao za nemačku reprezentaciju u prijateljskoj utakmici protiv Argentine. Njega je malo ko poznavao izvan Nemačke, a potvrdu te činjenice dobio je na pres konferenciji po završetku tog duela.
Opširnije na specijalu posvećenom Mondijalu u Južnoj Africi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







