Izvor: RTS, 08.Dec.2020, 00:36

Milenković stavio tačku na dramu u 98. minutu

Fudbaleri Fjorentine i Đenove odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici desetog kola italijanske Serije A.
Dramatična završnica utakmice u kojoj su snage odmerile dve ekipe koje kubure sa formom ove sezone.

I Fjorentina i Đenova su na začelju tabele i ovaj osvojeni bod teško da može da zadovolji i jedne i druge.
"Viola" se ponadala u 70. minutu, kada je Bonaventura zatresao mrežu, ali je VAR poništio gol zbog prekršaja.
Gosti su >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << došli do prednosti u 89. minutu, kada je Pjaca postigao gol, a drama je dostigla vrhunac u osmom minutu nadoknade, kada je Nikola Milenković bio najsnalažljiviji pred golom gostiju i postigao gol za izjednačenje.