Milenković i Samardžić podelili bodove

Izvor: B92, 14.Jan.2024, 21:08

Fudbaleri Fiorentine i Udinezea podelili su bodove na stadionu "Artemio Franki" (2:2), u utakmici 20. kola Serije A.

Gosti iz Udina su dva puta vodili, ali je Viola iz penala u finišu stigla do boda na svom terenu.

Lazar Samardžić je na terenu proveo 58 minuta, dok je Nikola Milenković ljubičasti dres nosio od 88. minuta.

Udineze je poveo u 10. minutu preko Lovrića i sa tom prednošću je otišao na pauzu.

U 56. minutu Fiorentina je izjednačila >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << golom Beltrana, ali je Tovan, koji je inače zamenoo Samardžića, u 73. minutu doneo novo vođstvo svom timu.

Konačnih 2:2 postavio je Nzola iz penala u 87. minutu susreta.

Viola je četvrta na tabeli sa 34 poena, dok je Udineze tek 16. sa 18 bodova.