Milanović:“Nema odgovornosti“

Izvor: FudbalSrbija.net, 01.Okt.2014, 08:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milanović:“Nema odgovornosti“

Gradski derbi odigran na Vračaru između fudbalera Rada i Čukaričkog,pripao je ubedljivim rezultatom gostima,pa je trener Rada Milan Milanović bio razumljivo razočaran nakon ovakvog ishoda:

Igrali smo kao pioniri protiv Čukaričkog.Svestan sam kvaliteta svojih ali i igrača drugih klubova.Znao sam da Čukarički ima tim za velika dela,ali sam očekivao i veću odgovornost u igri svoje odbrane.Od žalopojki ipak nema vajde.Sve se dovodi u red radom,ali i strpljenjem.Iako se >> Pročitaj celu vest na sajtu FudbalSrbija.net << prvenstvo zahuktava,moramo da korigujemo deo po deo linija na terenu.Sve misli su već uprte ka gostovanju u Kragujevcu.Približnih smo igračkih kvaliteta,a dele nas samo tri boda koja su trenutno na našoj strani.Ukoliko želimo tu razliku i da zadržimo moramo igrati mnogo odgovornije,pogotovo u odbrani.„-izjavio je Milan Milanović,a prenosi fudbalsrbija.net.

Nastavak na FudbalSrbija.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta FudbalSrbija.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta FudbalSrbija.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.