Izvor: FudbalSrbija.net, 01.Okt.2014, 08:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milanović:“Nema odgovornosti“
Gradski derbi odigran na Vračaru između fudbalera Rada i Čukaričkog,pripao je ubedljivim rezultatom gostima,pa je trener Rada Milan Milanović bio razumljivo razočaran nakon ovakvog ishoda:
„Igrali smo kao pioniri protiv Čukaričkog.Svestan sam kvaliteta svojih ali i igrača drugih klubova.Znao sam da Čukarički ima tim za velika dela,ali sam očekivao i veću odgovornost u igri svoje odbrane.Od žalopojki ipak nema vajde.Sve se dovodi u red radom,ali i strpljenjem.Iako se >> Pročitaj celu vest na sajtu FudbalSrbija.net << prvenstvo zahuktava,moramo da korigujemo deo po deo linija na terenu.Sve misli su već uprte ka gostovanju u Kragujevcu.Približnih smo igračkih kvaliteta,a dele nas samo tri boda koja su trenutno na našoj strani.Ukoliko želimo tu razliku i da zadržimo moramo igrati mnogo odgovornije,pogotovo u odbrani.„-izjavio je Milan Milanović,a prenosi fudbalsrbija.net.
Nastavak na FudbalSrbija.net...










