Milan ubedljiv, slavili Lacio i Sampdorija

Izvor: RTS, 07.Okt.2018, 17:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Milana savladali su Kjevo na svom terenu 3:1, a dvostruki strelac bio je Gonazlo Iguain.
Sjajni Argentinac je mrežu "letećih magaraca" zatresao u 27. i 34. minutu, a oba puta asistent je bio Suso.

Na 3:0 povisio je Bonaventura u 56. minutu,a sedam minuta kasnije veteran Serđo Pelisije postigao je gol za goste i postavio konačan rezultat.
Do trijumfa je stigao i Lacio, "nebeskoplavi" >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << su na Olimpiku savladali Fiorentinu 1:0, golom Imobilea u 37. minutu.
Atalanta je poražena na svom terenu od Sampdorije, a jedini gol na meču postrigao je Lorenco Toneli u 76. minutu meča.
Napoli je bio siguran na svom terenu protiv Sasuola (2:0), dok je Parma u gostima pobedila Đenovu sa 3:1.
U poslednjem današnjem meču, Inter je u gostima savladao SPAL sa 2:1.
Mauro Ikardi je bio dvostruki strelac za nero-azure, u 14. i 78. minutu. Paloski je postigao jedini gol za domaćina.