Izvor: Mondo, 01.Feb.2017, 11:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milan u problemu: Kraj sezone za Bonaventuru!
"Rosoneri" ostali bez jednog od najboljih igrača.
Foto: Gulliver/Getty images, Marco Luzzani
Fudbaler MilanaĐakomo Bonaventura završio je sezonu zbog povrede prepona.
Jedan od najboljih igrača u timu "rosonera", posle povrede na meču protiv Udinezea u nedelju, očekuje operaciju kod čuvenog finskog hirurga Sakarija Orave.
"Mislim da će se vratiti na teren tek naredne sezone, osim ako se ne desi nešto nepredviđeno. Sličnu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << operaciju radio sam skijašu Peteru Filu i morao je da pauzira četiri meseca. U fudbalu teško može tako brzo da se vrati", rekao je Orava za "Gazetu delo Sport".
Biće to težak udarac za Milan jer je Bonaventura bio jedan od najstandarnijih i najkonstantnijih fudbalera, verovatno ključni igrač u veznom redu ekipe Vinćenca Montele, koja se trenutno nalazi na sedmom mestu Serije A i bori se za izlazak na međunarodnu scenu.



