Milan u nadoknadi do pobede nad Udinezeom

Izvor: RTS, 19.Jan.2020, 15:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Milana savladali su Udineze sa 3:2 u meču 20. kola Serije A.
Milan je sakupio 28 bodova i trenutno je na osmom mestu sa istim brojem bodova kao i sedmoplasirana Parma. Udineze je ostao na 24 boda i nalazi se na 13. poziciji na tabeli.

Velika borba na San Siru, a domaćin je u drugom poluvremenu stigao do trijumfa. Poveo je Udineze već u šestom minutu preko Larsena. Sa tim rezultatom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << otišli se na odmor.
U 48. minutu izjednačio je Rebić. Prednost Milanu doneo je Hernandez u 72. minutu. Udineze se vraća u meč u 85. minutu strelac je bio Kasanja.
Kada se očekivalo da će meč biti završen nerešenim rezultatom, Milan je uspeo da dođe do kompletnog plena u poslednjim momentima susreta preciznim udarcem Rebića, koji se tako drugi put upisao u listu strelaca. Igrao se treći minut nadoknade.