Izvor: B92, 05.Apr.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Miku hvali Bundesligu
Fudbaler Bordoa i bivši igrač Vedera Johan Miku misli da je Bundesliga mnogo zanimljivija i ofanzivnija nego prva liga Francuske. "U Nemačkoj nisam imao mnogo prostora, ali sam imao mnogo više ofanzivnih opcija u okviru tima, i to mi je mnogo više odgovaralo", rekao je Miku.
Miku se vratio u Bordo nakon uspešnih par sezona u Italji i Nemačkoj, i iako je sa Bordoom prošle nedelje osvojio kup Francuske, ipak misli da je francuska liga mnogo konzervativnija.
"Francuska liga mnogo defanzivnije takmičenje. U Nemačkoj ekipe igraju za golove", završio je Francuz.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













