Izvor: Sportske.net, 26.Maj.2020, 22:39

Mijat i Fića asistencijama sprečili novu blamažu, pomračenje u Leverkuzenu! (video)

Šta se dešava sa prošlogodišnjim polufinalistom Lige Evrope? Posle pet vezanih poraza, večeras su gubili 1:3 na svom terenu, ali na kraju uspeli da izvuku bod!
Nakon "Der Klasikera", večeras je odigrano još tri utakmice 28. kola Bundeslige i obeležili su ga gosti, u Leverkuzenu, a umalo i Ajntrahtu, gde su asistencijama Filip Kostić i Mijat Gaćinović doneli veliki bod svom timu - 3:3.
Pravu senzaciju napravio je Volfsburg koji je u gostima razmontirao Bajer rezultatom 4:1!
Volfsburg je do pobede došao fenomenalnom igrom u drugom poluvremenu, ali je i pre odlaska na odmor najavio seznaciju, pošto je u 43. minutu Arnold asistirao za Pongrančića za 0:1.