Mihajlović uzeo bod Napoliju, Milan pred Evropom VIDEO

Izvor: B92, 15.Jul.2020, 21:33

Fudbaleri Milana pobedili su rezultatom 3:1 Parmu, dok je Bolonja rezultatom 1:1 remizirala sa Napolijem.

"Rosoneri" su uspeli da dođu do 53. boda i da zauzmu sedmo mesto, ono koje ih trenutno vodi u Ligu Evrope (jer je šestoplasirani Napoli putem Kupa obezbedio isto).

Nije sve krenulo po planu za Milan, pošto su gosti poveli preko Kurtiča u 44. minutu utakmice.

Ipak, samo četiri minuta bilo je dovoljno za preokret. Strelci su bili Kesi u 55. i Romanjoli >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u 59. minutu.

Za konačnih 3:1 pobrinuo se Čalhanolu u 77. minutu utakmice.

Ekipa Siniše Mihajlovića Bolonja je uspela da osvoji bod na utakmici sa Napolijem koji, u principu, ne znači ni jednima ni drugima.

Strelac prvog gola na utakmici bio je Manolas već u 7. minutu, pa se sa minimalnom prednošću za goste otišlo na poluvreme.

Bolonja je uspela da izjednači u 67. minutu preko Palasija, ali je VAR poništio njegov gol zbog ofsajda.

Domaćin je ipak uspeo da dođe do izjednačenja, a strelac ovog puta neponištenog gola bio je Berou u 80. minutu utakmice.

Sampdorija je ostvarila ubedljivu pobedu nad Kaljarijem na domaćem terenu – 3:0.

Posle prvih 45 minuta bilo je već 2:0, a strelci su bili Gabjadini i BOnacoli.

Konačan rezultat postavio je Bonacoli svojim drugim golom u 53. minutu utakmice.