Mihajlović priznaje: Zaslužio sam crveni

Izvor: B92, 01.Nov.2016, 09:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović priznaje: Zaslužio sam crveni

Srpski trener Siniša Mihajlović rekao je da je zasluženo isključen na duelu između Udinezea i Torina.

Duel je završen nerešeno 2:2, a Mihajlović je zaradio crveni karton u finišu utakmice zbog protesta.

„Definitivno nisam bio u pravu. Rekao sam to glavnom i četvrtom sudiji.“

Bivši selektor Srbije kaže da je zadovoljan izdanjem svoje ekipe u Udinama, ali mora da radi na jpš nekim stvarima.

„Idemo kući sa bodom i dobro >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << odigranom utakmicom. Bio je to otvoren meč, mi smo krivi što nismo uspeli da ga prelomimo već u prvom delu. U drugom su se razigrali njihovi napadači i bilo je teško, ali smo uspeli da se vratimo i osvojimo bod. Primamo slične golove posle centaršuteva iako smo radili na tome. Moramo da budemo još bolji na gostovanjima. U Seriji A gubite ako oklevate, a za to je potreban samo trenutak“, rekao je srpski trener i dodao:

„Pre nekoliko nedelja sam rekao da smo na 50%, moramo da napredujemo na nekim stvarima kao što je čuvanje snage za drugo poluvreme. Tu i mladost dolazi do izražaja, kao i činjenica da uvek igramo na pobedu. Da smo igrali neke druge mečeve kao ovaj danas, imali bi više bodova.“

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.