Mihajlović opet u bolnici

Izvor: B92, 27.Jan.2020, 11:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović opet u bolnici

Trener Bolonje Siniša Mihajlović vratio se u bolnicu na antivirusnu terapiju.

Kako prenose italijanski mediji, ona je neophodna posle transplatacije koštane srži.

Srpski trener se bori sa leukemijom od jula, a nakon tri ciklusa hemoterapije imao je i pomenutu transplataciju.

U zvaničnom saopštenju bolnice Santorsola navedeno je da će Mihajlović ostati kraće nego što je to bio slučaj u prethodnim terapijama.

Mihajlović je sa tribina posmatrao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prvo poluvreme na gostovanju Bolonje kod ekipe SPAL zbog jake kiše, ali čim se vreme smirilo pridružio se svom stručnom štabu pored terena.

Hemoterapiija i transplatacija koštane srži slabe imuni sistem, zbog čega Mihajlović mora da ima ograničen fizički kontakt, pa ne sme da se pozdravlja sa protivničkim trenerima pre utakmica.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.