Mihajlović: Menjaću igrače, ali ne i taktiku

Izvor: Sportski Žurnal, 15.Okt.2012, 17:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović: Menjaću igrače, ali ne i taktiku

Selektor reprezentacije Srbije, Siniša Mihajlović najavio je na konferenciji za novinare u Skoplju promene u timu za meč sa Makedonijom, ali ne i u sistemu igre, što znači da će njegov tim u Skoplju igrati ofanzivno:
Sigurno je da će nešto da se promeni, neće izaći istih 11 fudbalera kao protiv Belgije. Nećemo promeniti naš sistem i napašćemo Makedoniju.
On je kazao da je zadovoljan kako je ekipa reagovala posle ubedljivog poraza od Belgije u Beogradu: >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal <<
Ekipa je reagovala dobro posle te utakmice, svima je bilo žao. Uvek gledam da je čaša do pola puna, a ne prazna. Igramo sve bolje, uzimajući u obzir s kim smo se sastali prošlog petka, sigurno da je prvih 60 minuta tog meča najbolja igra naše reprezentacije do sada.
Selektor Srbije izjavio je i da je razgovarao sa najiskusnijim igračima, Aleksandrom Kolarovim i Branislavom Ivanovićem, koje je označio kao glavne krivce za poraz od Belgije.
U subotu sam pričao sa njima i analizirali smo utakmicu. Na igračima je da shvate šta je bilo dobro, a šta ne.

Nastavak na Sportski Žurnal...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.