Izvor: Blic, 09.Feb.2010, 00:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Migel uvalio u nevolju Žigića i Domingeza
Portugalski reprezentativac Migel uvalio se u nepriliku nakon što je na prvenstvenoj utakmici protiv Valjadolida u subotu imitirao svog trenera Unaija Emerija.
Defanzivac "čeza" je meč počeo na klupi jer se u poslednje vreme Emeri više oslanja na izvesnog Bruna, a dnevnik "Marka" navodi da bi incident mogao da košta Migela odlaska iz Španije u neku drugu ligu.
Da sve bude gore, Migelovoj šali su se nasmejali i Nikola Žigić i Alehandro Domingez koji bi takođe >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << mogli da se nađu u nebranom grožđu zbog nepoštovanja svog trenera.
Valensija je u subotu rutinskom pobedom od 2:0 ostala na trećem mestu španse Primere gde ima osam bodova manje od Reala i 13 manje od vodeće Barselone.

















