Miču blizu Napolija

Izvor: B92, 14.Jul.2014, 17:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Miču blizu Napolija

Španski fudbaler Miču nalazi se blizu prelaska iz Svonsija u Napoli na pozajmicu.

Muču je bio otkrovenje u Premijer ligi pre dve sezone, kaoda je kao debitant postigao 22 gola, ali je prošle sezone malo igrao zbog povreda.

Svonsi ga je pre dva leta platio samo 2 miliona funti Rajo Valjekano, a spekuliše se da bi ga Napoli sledećeg leta otkupio za desetak miliona.

Miču ima 28 godina, karijeru je počeo u Real Ovijedu za koji je odigrao više od 100 utakmica, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a u Španiji je trocifren broj nastupa zabeležio i za Seltu Vigo.

Jednom je nastupio za reprezentaciju, ali zbog povreda i loše forme u protekloj sezoni (samo 15 utakmica), nije bio u konkurenciji za Svetsko prvenstvo.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.