Mesut Ozil: Navijači izvinite!

Izvor: NaDlanu.com, 15.Dec.2013, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mesut Ozil: Navijači izvinite!

Fudbaler Arsenala Mesut Oliz izvinio se danas navijačima zbog svog ponašanja nakon poraza od Mančester sitija.

Arsenal je juče doživeo težak poraz u Mančesteru, pošto je Siti bio bolji sa 6:3. Ozil je odmah nakon poslednjeg zvižduka sudije krenuo ka svlačionici dok su njegovi saigrači otišli da pozdrave navijače. Zbog njegovog postupka se naljutio i Per Mertezaker - kapiten u jučerašnjem meču, on je zato vikao na Ozila. "Izvinjavam se što nisam pozdravio navijače >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << posle utakmice. Bili ste odlični prema meni, i znam da ste prešli dalek put i potrošili novac da biste nas podržali. Bio sam uznemiren zbog rezultata, ali je trebalo da vam priđem i kažem 'hvala', znam da je to tradicija u Arsenalu bez obzira na rezultat", napisao je Ozil na svojoj zvaničnoj internet stranici. Beta

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.