Izvor: NaDlanu.com, 15.Dec.2013, 20:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mesut Ozil: Navijači izvinite!
Fudbaler Arsenala Mesut Oliz izvinio se danas navijačima zbog svog ponašanja nakon poraza od Mančester sitija.
Arsenal je juče doživeo težak poraz u Mančesteru, pošto je Siti bio bolji sa 6:3. Ozil je odmah nakon poslednjeg zvižduka sudije krenuo ka svlačionici dok su njegovi saigrači otišli da pozdrave navijače. Zbog njegovog postupka se naljutio i Per Mertezaker - kapiten u jučerašnjem meču, on je zato vikao na Ozila. "Izvinjavam se što nisam pozdravio navijače >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << posle utakmice. Bili ste odlični prema meni, i znam da ste prešli dalek put i potrošili novac da biste nas podržali. Bio sam uznemiren zbog rezultata, ali je trebalo da vam priđem i kažem 'hvala', znam da je to tradicija u Arsenalu bez obzira na rezultat", napisao je Ozil na svojoj zvaničnoj internet stranici. Beta









