Mesić odlikovao Blanku Vlašić

Izvor: B92, 17.Jan.2008, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mesić odlikovao Blanku Vlašić



Predsednik Hrvatske Stjepan Mesić uručio je danas atletičarki Blanki Vlašić najviše državno odlikovanje u oblasti sporta - Red Danice hrvatske, a za osvojenu zlatnu medalju u skoku u vis na Svetskom prvenstvu u Osaki. Kako prenose hrvatski mediji, prilikom uručivanja odlikovanja Mesić je rekao da je "svoje zlato osvojila u kraljici sportova", a da samo ona i njeni najbliži znaju koliko je truda i odricanja za to bilo potrebno.

Zahvaljujući predsedniku na odlikovanju Blanka Vlašić je naglasila da će joj ono biti podstrek za još veći rad i napredak u sportu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.