Izvor: Mondo, 28.Nov.2016, 20:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mesi trenirao sam, a "El klasiko" se bliži
Luis Enrike poštedeo Argentinca napora u ponedeljak, ali ga mnogo više brinu Đordi Alba i Đerar Pike.
Foto: AP/Miguel Morenatti
Nisu dobru uvertiru napravili fudbaleri Barselone za predstojeći "El klasiko", a trenera Luisa Enrikea dodatno brinu povrede igrača.
U poslednjim minutima remija sa Real Sosijedadom (1:1), jak udarac dobio je Lionel Mesi, pa je u ponedeljak trenirao odvojeno od saigrača.
"Marka" piše da je Argentinac posle >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << redovnog istezanja otišao na masažu, dok su ostali igrači nastavili da vežbaju na terenu. Navodi se da, ipak, Mesi nije ozbiljno povređen i da njegov nastup protiv Real Madrida u subotu na Kamp Nou (16:15) nije pod znakom pitanja, ali su zato za veliki derbi neizvesni Đordi Alba i Đerar Pike.
Njih dvojica u ponedeljak nisu trenirali zbog povreda i najverovatnije će propustiti utakmicu Kupa kralja u sredu protiv Erkulesa. Moguće je i da Mesi i još neki standardni prvotimci odmore protiv drugoligaša, jer je u pitanju tek prvi duel šesnaestine finala.











