Mesi traga za dečakom iz Iraka

Izvor: Mondo, 20.Jan.2016, 15:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mesi traga za dečakom iz Iraka

Slika sa dečakom koji umesto dresa ima najlon kesu i na poleđini ispisano Mesi došla i do slavnog fubdalera. Argentinac spremio poklon za mališana.

Child in Iraq creates Lionel #Messi ‘shirt' out of a plastic bag .. #barca #laliga #championsleague #cl #football #sport

A photo posted by BenchWarmers (@bewarmers) on Jan 19, 2016 at 9:20am PST

Najbolji fudbaler sveta Lionel Mesi u potrazi je za dečakom iz Iraka, čija je fotografija u improvizovanom dresu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << napravljenim od plastične kese, preplavila društvene mreže.

Na fotografiji se vidi dečak iz ratnog područja, koji preko džempera ima plavo-belu plastičnu kesu, u bojama reprezentacije Argentine, sa brojem 10 i Mesijevim prezimenom.

Mesi, preko svojih zastupnika i fanova, a uz pomoć medija, traži dečaka kako bi mu poslao originalni dres i ulepšao mu detinjstvo ugroženo ratom.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.