Mesi potpisao megaugovor sa Barsom

Izvor: Blic, 18.Sep.2009, 21:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mesi potpisao "megaugovor" sa Barsom

Argentinski napadač i član Barselone Leo Mesi produžio je ugovor sa svojim sadašnjim klubom do 2016. godine.

Mesi će prema novom ugovoru koji je produžen za dve godine zarađivati 10 i po miliona evra po sezoni zbog čega će postati najplaćeniji igrač katalonskog kluba. Mesiju je takođe postavljena vrednost odštete od čak 250 miliona evra, što je za 100 miliona veća suma od one koja stoji u klauzuli starog ugovora.

Pirlikom potpisivanja novog ugovora u prostorijama >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kluba bili su prisutni Mesijev brat Rodrigo, predsednik Barselona Žoan Laporta, kao i tehnički direktor Ćiki Begiristajn koji je istakao da će zaključno sa 2016. godinom Mesi u klubu biti tačno 15 godina.

Trener Barselone Pep Gvardiola oduševljen je što je Leo Mesi potpisao novi ugovor.

"To je velika vest za klub jer navijači dolaze na stadion kako bi gledali dobar fudbal, a mi imamo privilegiju da za nas igraju neki od najboljih fudbalera na svetu poput Mesija", izjavio je Gvardiola a prenosi ESPN.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Mesi još dve godine u Barseloni

Izvor: RTV Pink, 18.Sep.2009

. . . Napadač Barselone i reprezentativac Argentine Lionel Mesi produžio je danas ugovor sa katalonskim klubom za još dve sezone, tako da će na Nou kampu igrati do 2016. godine. .

Nastavak na RTV Pink...

Mesi potpisao "anti Mančester Siti" ugovor

Izvor: Sportske.net, 18.Sep.2009

Leo Mesi danas produžio ugovor sa Barselonom do 2016. godine. Glavni motiv kluba bio da se osigura, odnosno podigne otkupnu klauzulu u ugovoru na 250 miliona evra. Barselona sada bezbedna, jer čak ni Mančester Siti ili Florentino Perez ne bi platili toliki novac.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.