Izvor: B92, 08.Maj.2014, 18:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mesi: Titula na SP kruna karijere
Fudbaler Barselone Lionel Mesi smatra da bi osvajanje titule svetskog prvaka sa reprezentacijom Argentine na šampionatu u Brazilu bila kruna njegove karijere.
Mesi je sjajnim igrama u poslednjih nekoliko godina stekao status jednog od najboljih fudbalera u istoriji fudbala, ali da bi i definitivno bio najbolji potreban mu je veliki rezultat sa reprezentacijom Argentine.
"Postoje mnogi veliki igrači koji nisu osvojili Svetsko prvenstvo, ali mislim da bi to bio dodatak u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mojoj karijeri. Imam priliku u Brazilu i verujem da je to moguće. Treba samo da uživamo i da igramo fudbal kakav znamo. Znam da ćemo imati veliku podršku navijača", rekao je Mesi za argentinski list Ole.
Mesi je sa Barselonom osvojio sve što je moglo da se osvoji, dok sa reprezentacijom Argentine ima samo zlatnu medalju sa Olimpijskih igara u Pekingu i srebro sa Kupa Amerike kada su 2007. godine poraženi od Brazila.
Za "gaučose" je odigrao 83 utakmice i postigao 37 golova.
Mesi: Vjerujem da je moguće da Argentina bude prvak svijeta u Brazilu
Izvor: Nezavisne Novine, 09.Maj.2014, 00:02
BUENOS AJRES - Fudbaler Barselone Lionel Mesi rekao je danas da bi osvajanje titule svjetskog prvaka sa reprezentacijom Argentine na šampionatu u Brazilu bila kruna njegove karijere.











