Mesi: Biće teško protiv Čelsija

Izvor: B92, 15.Apr.2009, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mesi: Biće teško protiv Čelsija

Fudbaleri Barselone rutinski su odbranili prednost iz prvog meča četvrtfinala Lige šampiona protiv Bajerna.

Posle 4:0 na "Kamp Nou", Katalonci nisu dozvolili prvaku Nemačke ni utešnu pobedu, remijem na "Alijanc areni", 1:1, a Leo Mesi i Andres Iniesta već su se okrenuli polufinalnom dvomeču sa Čelsijem.

"Čelsi ima odličan napad i veoma su težak rival. Dvomeč će biti komplikovan", izjavio je Mesi.

"Bilo koji tim na ovom nivou >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << može da pobedi, svi rivali su teški", rekao je Iniesta.

Menadžer Čelsija Gus Hidink nije štedeo pohvale na račun Barselone.

"Barselona ima veoma dobre igrače. Vole da igraju napadački fudbal. Sviđa mi se njihova filozofija. Uvek dovode atraktivne igrače i teško je igrati protiv njih", rekao je Hidink.

Prvi polufinalni meč na programu je 28. aprila u Barseloni.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.