Izvor: TV Arena Sport, 04.Jun.2016, 22:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mega do ubedljive pobede protiv FMP-a
Mega Leks je poveo u seriji protiv FMP-a pobedom 93:77 (47:43) na domaćem terenu i sada je na dva koraka od ABA lige.
Puleni Dejana Milojevića, predvođeni sjajnim Ivanovićem u drugom delu igre prelomili su meč i došli do zasluženog trijumfa. Panteri su se dobro držali u prvom delu, ali sem raspoloženog Dobrića niko više nije uspeo da pruži otpor domaćem timu, pa je Mega ubedljivo slavila.
Serija se igra na tri pobede. Osvajač trećeg mesta ostvariće plasman >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << u ABA ligu sledeće sezone. Drugi meč na programu je u ponedeljak. Meč će se igrati od 20 časova u dvorani FMP-a u Železniku.
Pobednik ove serije će osvojiti treće mesto u Superligi Srbije i tako obezbediti plasman među najkvalitetnije regionalne ekipe.
Najbolji u pobedničkom timu bio je Nikola Ivanović sa 24 poena, dok je Popović brojao do 16, a Rade Zagorac je imao poen manje. Kod poraženih jedini raspoložen bio je Ognjen Dobrić sa 28 poena.
Vesti možete pratiti i na našim Facebook i Twitter stranicama.
Odaberite svog operatera i prijavite se na linku Arena Sport paket
U roku od tri radna dana (nakon prijave), kontaktiraće vas operater radi sklapanja ugovora i aktivacije.

















