Medžik: Imali smo plan, a onda je došao Lebron

Izvor: N1 televizija, 17.Jul.2018, 13:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Medžik: Imali smo plan, a onda je došao Lebron

Predsednik košarkaških operacija Lejkersa Medžik Džonson priznao je da će konsultovati Lebrona Džejmsa u vezi sa određenim aktivnostima kluba.

Kralj je nedavno i zvanično je postao igrač Lejkersa. Doskorašnji član Klivlenda je potpisao četvorogodišnji ugovor vredan 154 miliona dolara.

"Ako vidimo da postoji neki igrač koji bi naš tim učinio bolji, onda ćemo potpisati ugovor sa njim. Ako toga ne bude bilo, već imamo dobru", rekao je Medžik i dodao:
>> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << />
"Sledećeg leta ćemo imati dovoljno sredstava da dovedemo još jednog igrača za maksimalni ugovor. Rob Pelinka i ja samo imali plan, ali je onda došao Lebron, pa smo morali da menjamo određene delove. Ipak, nadamo se da ćemo uskoro biti ekipa koja će moći da se bori za prstenove."

Džonson je istakao i da će se Lejkersi osloniti na Džjemsa te da će se konsultovati sa njim u vezi sa određenim aktivnostima kluba.

"Nije reč o uticaju, već o tome da sednete sa najboljim košarkašem sveta. Kada sam ja igrao, i mene su pitali u vezi sa nekim potezima. Pitaćemo ga šta misli o određenim igračima, pošto ih zna, igrao je protiv njih."

Lebron se još nije zvanično oglašavao, ali se pojavio na utakmici Lejkersa u letnjoj ligi.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.