Mediji vode kampanju protiv Real Madrida

Izvor: Beta, 29.Dec.2015, 16:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mediji vode kampanju protiv Real Madrida

Trener fudbalera Real Madrida Rafael Benites ocenio je danas da se protiv njega i kluba vodi medijska kampanja i da ekipa ne igra loše koliko ističu mediji.Benitesa kritikuju navijači zbog lošije igre Reala, koji je u 16 kola u Primeri pretrpeo tri poraza i na trećem mestu na tabeli zaostaje dva boda za vodećim Barselonom i Atletiko Madridom. Takodje, mediji su spekulisali da je Benites u svadji sa pojedinim igračima, medju kojima je i Kristijano Ronaldo."Postoji kampanja protiv (predsednika) Florentina (Peresa), Real Madrida i mene. Sve se kritikuje tamo gde može, a gde ne može, manipuliše se i to svi ...

Nastavak na Beta...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Svi su krivi osim Rafe Beniteza

Izvor: Mondo, 29.Dec.2015

Trener Real Madrida smatra da njegova ekipa ne igra toliko loše kako mediji žele da predstave...Foto: AP/Salvatore Laporta..Rafael Benitez je pronašao krivce....Naravno, on nije među njima. Protiv Real Madrida se vodi medijska kampanja....Beniteza kritikuju navijači zbog lošije igre Reala, koji...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.