Izvor: Beta, 29.Dec.2015, 16:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mediji vode kampanju protiv Real Madrida
Trener fudbalera Real Madrida Rafael Benites ocenio je danas da se protiv njega i kluba vodi medijska kampanja i da ekipa ne igra loše koliko ističu mediji.Benitesa kritikuju navijači zbog lošije igre Reala, koji je u 16 kola u Primeri pretrpeo tri poraza i na trećem mestu na tabeli zaostaje dva boda za vodećim Barselonom i Atletiko Madridom. Takodje, mediji su spekulisali da je Benites u svadji sa pojedinim igračima, medju kojima je i Kristijano Ronaldo."Postoji kampanja protiv (predsednika) Florentina (Peresa), Real Madrida i mene. Sve se kritikuje tamo gde može, a gde ne može, manipuliše se i to svi ...
Svi su krivi osim Rafe Beniteza
Izvor: Mondo, 29.Dec.2015
Trener Real Madrida smatra da njegova ekipa ne igra toliko loše kako mediji žele da predstave...Foto: AP/Salvatore Laporta..Rafael Benitez je pronašao krivce....Naravno, on nije među njima. Protiv Real Madrida se vodi medijska kampanja....Beniteza kritikuju navijači zbog lošije igre Reala, koji...




