Mec pregažen u Tuluzu: Gol i asistencija razigranog Pešića (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 08.Nov.2014, 23:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladi reperezentaivac Srbije prvo asistirao kod pogotka Ben Jedera u 61. minutu, a onda deset minuta kasnije i sam pogodio mrežu nemoćnog Joana Karasoa

Mec možda važi za jedno od najprijatnijih iznenađenja u francuskoj Ligi 1, ali večeras nije imao šta da traži protiv više nego raspoloženog Tuluza, koji je konačno prekinuo niz od tri prvenstvena poraza – 3:0 (1:0).

Ekipu Alana Kasanove predvodio je odlični Aleksandar Pešić, koji je prvo asistirao >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << kod pogotka Ben Jedera u 61. minutu, a onda deset minuta kasnije i sam pogodio mrežu nemoćnog Joana Karasoa.

Gosti su prvi put vadili loptu iz mreže još u trećem minutu, kada je domaću publiku razgalio Sirijeks.

Pešiću je ovo bio treći pogodak u Ligi 1, a drugi poslednja dva prvenstvena meča. Pored njega na terenu je svih 90 minuta proveli su i Uroš Spajić i Dušan Veškovac.

LIGA 1 - 13. KOLO:

Lans – Bordo 1:2 (0:2)