Meč koji će Stouk želeti što pre da zaboravi, debakl Liverpula u Londonu (FOTO) (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 20.Sep.2014, 16:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U prvom meču petog kola Premijer lige, KPR i Stouk odigrali nerešeno (2:2), iako su gosti do 89. minuta vodili

Dugo fudbaleri Stouka nisu primili dva gola na jednom meču iz prekida, ove sezone nijednom dva puta nisu vadili loptu iz mreže, ali su u Londonu srušili tu tradiciju i to na neverovatan način. Nisu izgubili od KPR-a (2:2), ali su do 89. minuta vodili sa 2:1.

Međutim, tada je na scenu stupio Niko Kranjčar i fenomenalnim golom iz slobodnog udarca >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << doneo tek četvrti bod Rendžerima u pet kola. Prethodno je Kranjčar asistencijom i golom vodio goste korak ispred, korak koji je u 42. minutu donekle prekinuo Kalker.

Džaba Liverupulu potrošenih 270 miliona funti za pojačanja kada Vest Hem igra svoju igru. Na gostovanju u Londonu, Redsi su poraženi čak 3:1. Čekićari su vodili već posle sedam minuta sa 2:0, Baloteli je bio nervozan i svađao se sa golmanom Adrijanom, a sve do gola Sterlinga sredinom prvog dela Liverpul je bio raštimovan.

Pokušavali su u drugom poluvremenu da stignu barem do boda, ali su kažnjeni u 88. minutu kada je Amalfitano postigao prvenac u dresu Vest Hema. Za drugu pobedu Čekićara i treći poraz Liverpula.

Arsenal je za manje od četiri minuta uspeo da deklasira Aston Vilu, a vredi pomenuti i to da je osporavani Ozil bio strelac i asistent kod Tobdžija.