Mbape odveo PSŽ na vrh

Izvor: B92, 24.Apr.2021, 18:50

Pari Sen Žermen savladao je Mec na gostovanju sa 3:1 (1:0), u meču 34. kola francuske Lige 1.

PSŽ je tako preuzeo prvo mesto na tabeli i ima dva boda više od Lila i četiri od Monaka.

Lil u nedelju uveče igra protiv Liona u gostima, dok Monako gostuje Anžeu.

Junak utakmice bio je Kilijan Mbape.

Postigao je vodeći gol u 4. minutu na asistenciju Andera Erere, ali je Kentonse uzvratio na startu drugog poluvremena.

Posle gola Meca u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 46. minutu, uzvraća Mbape novim golom u 59. minutu.

Tačku na meč stavlja Ikardi u 89. minutu sa penala.

Mbape je ubedljivo najbolji strelac Lige 1 sa 25 postignutih golova.