Mavsi bez Parsonsa do kraja sezone

Izvor: MVP.rs, 25.Mar.2016, 22:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mavsi bez Parsonsa do kraja sezone

Krilni košarkaš je operisao koleno.

Ekipa Dalasa neće moći da računa na Čendlera Parsonsa (27, 206) do kraja tekuće sezone. On je operisao desno koleno kako bi sanirao probleme sa meniskusom. To je težak udarac za Mavse, koji trenutno vode borbu za ulazak u plej-of.

Parsons je u tekućoj sezoni odigrao 61 meč, od čega 51 kao starter. Prosečno je beležio 13.7 poena, 4.7 skokova i 2.8 asistencija. Na terenu je provodio nešto manje od 30 minuta.

(foto: mavs.com)

Nastavak na MVP.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MVP.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MVP.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.