Matija Perin spasao Đenovu poraza, Dibala postigao novi evrogol (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 24.Nov.2014, 23:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Palermo posle ovog remija vezao četiri meča bez poraza, Đenova čak sedam

Đenova i Palermo su remizirali rezultatom 1:1 u okviru 12. kola Serije A.

Palermo je bolje otvorio meč, postigavši gol posle samo sedam minuta. Ovaj pogodak bio je remek-delo genijalnog Paula Dibale.

SERIJA A: Remi u Đenovi (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 24.Nov.2014

U duelu dve ekipe koje već neko vreme ne znaju za poraz Đenova i Palermo su remizirali na Luiđi Ferarisu odigravši 1:1 u poslednjem meču 12. kola Serije A.. . Oba gola su pala u prvom poluvremenu talnije u prvih pola sata. Najpre je Dijabala u 7. minutu goste doveo u vođstvo, da bi Bertolaći u...