Matić: Nije sramota izgubiti od Brazila

Izvor: OkRadio.rs, 07.Jun.2014, 10:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski fudbaler Nemanja Matić istakao je da je zadovoljan igrom tima na meču sa Brazilom, uprkos porazu sa 1:0 u Sao Paulu. Reprezentacija Srbije je izgubila od Brazila u poslednjem meču na američkoj turneji golom Freda u 59. minutu na asistenciju Tijaga Silve, ali veliku odgovornost za taj gol ima kapiten Srbije Branislav Ivanović koji je loše intervenisao. - Mislim da je ovo bila dobra provera za nas, a i za njih. Odigrali smo kvalitetnu utakmicu, taktički smo bili skoro 90 minuta perfektni, do tog gola koji smo primili. Utisci su pozitivni što se tiče naše ekipe, ispred sebe smo...