Izvor: B92, 12.Jan.2012, 11:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mateus o Partizanu: "Gluposti"
Bivši trener Partizana Lotar Mateus demantovao je pisanje pojedinih beogradskih medija da će ponovo preuzeti 'crno-bele'.
Iako je Aleksandar Stanojević ostao na klupi Partizana, poslednjih dana mnogo se pričalo o tome da uprava šampiona Srbije traži zamenu za njega, a da je najozbiljniji kandidat za mesto trenera upravo Mateus.
"Vesti koje su se pojavile u vašim medijima su apsolutne gluposti i neistina", rekao je Mateus za "Sport".
Na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pitanje da li to znači da nije u kontaktu sa upravom Partizana, Mateus je rekao:
"Ne mogu da pričam o nečemu što nije istina i što se nije dogodilo".
Mateus je istakao da ne želi da priča o povratku u Partizan.
"Ni o tome ne želim da pričam, ja sam u Nemačkoj, tu rešavam neka pitanja i ne vidim zašto bih pričao o Partizanu. Možemo da pričamo o čemu god hoćete, ali o tome ne želim da pričam", naglasio je Mateus.





