Izvor: B92, 20.Avg.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Marković u Partizanu
Košarkaški klub Partizan doveo je još jednog novog igrača - Miloša Markovića, dosadašnjeg košarkaša Mašinca i reprezentativca Srbije i Crne Gore ispod 20 godina.
Na klupskom sajtu navodi se da je Marković potpisao četvorogodišnji ugovor. Marković ima 20 godina, visok je 201 santimetar i igra na poziciji
krila.
U prošloj sezoni u dresu Mašinca u Efes Prvoj ligi beležio je 12,8 poena i 5,1 skokova po utakmici. Šampion Srbije i Crne Gore tako će sa potpuno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << novim timom igrati u narednoj sezoni u Evroligi i Goodyear ligi.
Uz Markovića, u Partizan su došli Luka Bogdanović, Dejan Milojević, Predrag Šuput, Goran Savanović, Petar Božić i turski košarkaš i reprezentativac te zemlje, 18-godissnji Semih Erden.















