Izvor: MVP.rs, 12.Jul.2016, 19:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Marković je slobodan igrač
Srpski košarkaš je napustio PAOK.
Nikola Marković (27, 208) je postao slobodan igrač. Krilni centar je napustio PAOK, iako je tokom sezone bio jedan od najboljih igrača solunskih crno-belih, koji su imali puno problema sa povredama igrača, pa je zato možda izostao očekivani rezultat u Evrokupu i šampionatu Grčke. Vest je objavljena na grčkom portalu "A1 Basket".
U PAOK-u je prosečno beležio 7.2 poena i pet skokova po utakimici. Do sada, Marković je nastupao u Borči, Beovuku, FMP-u, Crvenoj zvezdi, Vojvodini, KAO Drami i Panelefsiniakosu.
(foto: PAOK BC / Facebook)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MVP.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MVP.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








