Markes: Dobro je četvrto mesto

Izvor: N1 televizija, 15.Sep.2016, 13:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Markes: Dobro je četvrto mesto

Uzevši u obzir šta se dešavalo tokom celog vikenda i da je zadržao ubedljivo vođstvo u generalnom plasmanu, Mark Markes je zadovoljan četvrtim mestom u Mizanu.

"Prosto, nisam mogao da nađem rešenje, pravio sam kompromise, probao sam sve što sam znao, ali nisam uspeo. Tokom celog vikenda nisam imao dobar osećaj, tako da moram da budem zadovoljan"

Pošto je Dani Pedrosa pobedio, usledilo je logično pitanje da li je zadovoljan Hondom i elektronikom

"Jesam, ovde je bila stvar pneumatika. Stalno napredujemo, elektronika je sve bolja, jedino što bih zamenio je ubrzanje, to nije bilo baš najbolje", objasnio je španski vozač.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.