Marjanović pogodio prvu trojku u NBA, sjajni Bjelica (VIDEO)

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Mar.2019, 10:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Filadelfije poraženi su prethodne noći na gostovanju Atlanti 129:127, a utakmica će se pamtiti po prvoj NBA trojki Bobana Marjanovića.

Srpski centar pogodio je sredinom prve četvrtine "iz kornera" i oduševio navijače širom sveta.

Meč je završio sa ukupno pet poena i tri skoka, za nešto manje od 11 minuta na parketu.
U srpskom derbiju Sakramento je slavio u Feniksu sa 112:103.

Protiv ekipe koju trenira Igor Kokoškov, Nemanja Bjelica je zabeleležio 13 poena, sjajnih 17 skokova i pet asistencija, za 35 minuta na terenu, a Bogdan Bogdanović samo šest poena za 22 minuta.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...