Marjanović dao 13 poena, Bjelica četiri, Teodosić ni sekundu

Izvor: Vesti-online.com, 20.Okt.2018, 08:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Klipersi pobedili Oklahomu sa 108:92.

Boban Marjanović je postigao 13 poena uz pet skokova za 16 minuta u pobedi Los Anđeles Klipersa protiv Oklahome sa 108:92. Milos Teodosić, za razliku od svog saigrača, nije dobio priliku.

Nemanja Bjelica je na parketu proveo 11 minuta. Dao je četiri poena. Sakramento je izgubio kao gost Nju Orleansa sa 149:129. u Redovima domaćina je briljirao Nikola Mirotić s 36 poena, što mu je lični rekord. Nju Orleans je bio efikasan i u prvom meču, kada je savladao Hjuston sa 131:112. U svakoj od osam četvrtina u prve dve utakmice postigao je najmanje 30 poena.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.