Marjanović: Nervozan start, odlična završnica

Izvor: B92, 01.Sep.2017, 20:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marjanović: Nervozan start, odlična završnica

Centar Srbije Boban Marjanović istakao je maksimalan doprinos svakog igrača koji je nastupio protiv Letonije kao važan faktor za tim u nastavku Evrobasketa.

"Orlovi" su na premijeri Evropskog prvenstva u Istanbulu savladali Letoniju 92:82, iako su u prvom poluvremenu imali i dvocifren zaostatak.

"Utakmica je bila teška kao što smo očekivali. Nervozan start, bilo je teško i nama i njima, ali na kraju smo slavili odigravši bolju završnicu. Svaki igrač koji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je ušao dao je svoj doprinos što je izuzetno važno za naš tim i čini nas još hrabrijim i jačim", rekao je Marjanović.

Marjanović je imao dosta posla u oba reketa zbog Kristapsa Porzingisa.

"On i ja posedujemo slične osobine koje su nam i mane i vrline. Kako je njemu bilo teško da igra protiv mene, tako je i meni bilo teško da igram protiv njega. Osim što je visok kao ja ima i visok izbačaj, šutira sa 7-8 metara i teško ga je blokirati", kaže naš centar.

Sledeći rival Srbije je Rusija, u subotu od 16 časova.

"Igraju jako i hrabro, sad dosta kontakta. Igrali smo protiv njih, znam kako će to izgledati. Navikli smo se jedni na druge, to može da bude dobro i za nas i za njih, zavisi ko se bude bolje spremio. Biće veoma teško. Možda imaju nekoliko sati manje odmora protiv", zaključio je Marjanović.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.