Mario Regeiro u Betisu

Izvor: B92, 01.Jun.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mario Regeiro u Betisu



Pripremajući se za kvalifikacije za Ligu šampiona španski prvoligaš Betis doveo je prvo veliko pojačanje.

Urugvajac Mario Regeiro potpisao je petogodišnji ugovor sa četvrtoplasiranim timom u nedavno završenom prvenstvu Španije. Bivši fudbaler Rasing Santandera biće predstavljen navijačima sledeće nedelje. Za Regeira je interesovanje pokazao i Mančester junajted, ali je posle kratkih i očigledno uspešnih pregovora, 26-godišnji igrač odlučio da pređe u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << klub iz Sevilje.

Mario Regeiro je stigao u Rasing Santander iz Nasionala 2000. godine i od tada je bio jedan od najboljih i najpopularnijih igrača kluba sa El Sardinera. Bio je strelac 23 gola za Rasing, a igra na poziciji levog spoljeg igrača.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.