Marin i Ben doneli Zvezdi tri boda protiv Voždovca

Izvor: RTS, 30.Nov.2019, 21:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom terenu ekipu Voždovca sa 2:0, u derbi utakmici 18. kola Linglong Superlige i učvrstili se na prvom mestu na tabeli. Marin doneo Zvezdi vođstvo, Ben postavio konačan rezultat.
Zvezda je na stadionu "Rajko Mitić" zabeležila 15. trijumf u šampionatu i prekinula niz Voždovčana od osam utakmica bez poraza.

Crveno-beli su bili bolji rival, zasluženo >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << su došli do trijumfa i tri boda, ali utisak je da je Marko Marin bio u ofsajd poziciji kod postignutog prvog gola u 60. minutu.
Konačan rezultat utakmice postavio je Ben u sudijskoj nadoknadi vremena.
U prvom poluvremenu sudija Jovan Šegrt poništio je pogodak Voždovca, pošto je dosudio prekršaj Mikića u skoku.

Zvezda je posle postignutog gola imala nekoliko prilika, ali su neprecizni bili Garsija, Ben i Ivanić.
Fudbaler Voždovca Dragan Stoisavljević postao je namlađi debitant u istoriji Superlige, pošto je utakmicu protiv Zvezde odigrao sa 16 godina i pet dana.
Zvzeda se učvrstila na prvom mestu na tabeli Superlige sa 46 bodova, dok je Voždovac šesti sa 29.