Izvor: B92, 10.Feb.2006, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Marija Trmčić na stazi
Skijaška reprezentativka Srbije i Crne Gore Marija Trmčić odradila je u četvrtak prvi trening na stazi u Sestrijereu, gde će 22. februara učestvovati u slalomu na Zimskim olimpijskim igrama.
Sa ocem i trenerom Zoranom, u društvu alpinaca iz Makedonije i Brazila, Marija Trmčić je odvezla desetak vožnji i osetila sneg na svom prvom olimpijskom treningu.
Staza je izuzetno pripremljena, možda i pretvrda, smatraju u našem timu.
"Imaćemo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dovoljno vremena da se pripremimo za samu trku, najvažnija stvar je da budemo maksimalno spremni i da na start izađemo sa maksimalno kvalitetnim skijama. Marija je raspoložena i zdrava", rekao je izveštaču Bete Zoran Trmčić.
On je dodao da je osnovni cilj 19-godišnje Marije Trmčić bio da ostvari plasman na ZOI u Torinu.





