Izvor: B92, 30.Nov.2020, 10:18

Maradonina dva kluba na "Bombonjeri" " ćerka nije mogla da sakrije suze VIDEO

Maradonina dva kluba na Bombonjeri  ćerka nije mogla da sakrije suze VIDEO

Boka juniors i Njuels Old Bojsi, dva nekadašnja kluba Dijega Armanta Maradone, odigrali su meč u nedelju.

Na "Bombonjeri" su slavili domaći sa 2:0, a proslave pogodaka bile su izuzetno emotivne.

Meču je prisustvovala i Dijegova ćerka, Dalma, koja nije mogla da sakrije suze.

Posle vodećeg pogotka u 12. minutu, svi igrači Boke su došli ispred VIP lože iz koje je Maradona često gledao utakmice i odali počast jednom od najboljih fudbalera ikada.

Maradona je za Boku igrao na početku karijere, ali i na samom kraju, od 1995. do 1997. godine, dok je za Njuels igrao jednu sezonu, 1993/1994.

SRCE BI PUKLO ČAK I DA JE KAMEN: Potresne scene na ‘Bombonjeri’ – Maradonina ćerka došla da gleda Boku, nije joj bilo dobro posle gola! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 30.Nov.2020

Samo par dana nakon smrti fudbalske legende Dijega Armanda Maradone, na terenu su se našla njegova dva bivša kluba – Boka Juniors i Njuels. Fudbaleri Boke su nosili dresove na kojima je pisalo ime El Pibea, a domaća ekipa je povela u 12. minutu. Iako je prema prvim informacijama trebalo da Maradonina...