Izvor: B92, 25.Dec.2004, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Manu" i Tevez najbolji u Argentini
Prvi puta u 50-godišnjoj istoriji izbora za najboljeg sportistu godine u Argentini nagradu su osvojila dvojica - fudbaler Karlos Tavez i košarkaš Emanuel Đinobili.
Tevez je predvodio argentinsku reprezentaciju do olimpijskog zlata, a na putu do trone poigrali su se i sa našom selekcijom.
Košarkaš San Antonio Spursa Emanuel "manu" Đinobili bio jedan od najzaslužnijih za košarkaško zlato u Atini. I košarkaška reprezenatcija Argentina na putu do zlata morala je da pobedi i selekciju SCG.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






