Mane: Sve je u redu, dobro sam

Izvor: B92, 29.Jan.2022, 00:06

Napadač Liverpula Sadio Mane poručio je da se oseća dobro posle povrede koju je zadiobio ne Kupu Afričkih nacija.

Senegal je u utorak slavio protiv Zelenortskih ostrva sa 2:0 (0:0), a Mane je morao u drugom poluvremenu da napusti teren.

On i golman Vozinja su se sudarili glavama u 53. minutu posle čega su obojica ostali da leže na travi.

Vozinja je zbog prekršaja zaradio crveni karton, a Mane je ostao u igri i u 63. minutu postigao gol.

Ipak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sedam minuta kasnije, Mane je morao da izađe.

Navijači Liverpula su na društvenim mrežama reagovali burno, zbog procene lekarskje ekipe da dozvoli Maneu da nastavi da igra i pored udarca u glavu.

Mane je osetio potrenu da reaguje, pa je na svom Instagram profilu, postavio fotografiju iz bolnice sa golmanom Vozinjom, na kojoj sugeriše da je sa njim sve u redu.

Kasnije je okačio i fotografiju kako sedi na biciklu u teretani, sa porukom, "oporavak".

Sve to sugeriše da će biti spreman za naredni meč.