Izvor: B92, 01.Apr.2013, 18:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mančini: Hteo sam da udarim Nasrija
Menadžer Mančester Sitija Roberto Mančini priznao je da je tokom sezone imao želju da fizički napadne svog fudbalera, Samira Nasrija.
Mančini je pohvalio igru francuskog reprezentativca u pobedi nad Njukaslom (4:0) proteklog vikenda, a onda se prisetio njegovih ranijih izdanja.
"Nije mi jasno zašto igrač takvih kvaliteta, a Samir je sjajan, ne igra daleko češće kao protiv Njukasla. Da, hteo sam da ga i udarim, prodrmam na taj način, da igra kao što je igrao protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Njukasla", rekao je Mančini.
"Jasno mi je da postoje utakmice kada se oseti pad u formi, indisponiranost, ali on je vrlo često pokazivao svoje tužno lice u sezoni", dodak je italijanski stručnjak.
Siti je ove sezone, sada je to već očigledno, izgubio utrku sa gradskim rivalom Junajtedom u Premiejr ligi, ali i dalje ima šansu da osvoji jedan trofej, u FA kupu. Tamo ga ipak čeka velika prepreka u vidu Čelsija.
"Ne znam tačno koji je bio naš problem ove sezone. Uvek je teže braniti, nego osvojiti, to je činjenica. Možda su moji igrači mislili da ćemo ove sezone lakše do titule, a to je bila velika greška u stavu", zaključio je Mančini.
Nasri: Kod Vengera bez problema
Izvor: B92, 02.Apr.2013, 12:00
Francuski fudbaler Samir Nasri odgovorio je svom treneru, menadžeru Mančester Sitija Robertu Mančiniju koji ga je prozvao zbog nedovoljnog zalaganja...Italijan je posle pobede nad Njukaslom (4:0) pohvalio Nasrija za odličnu igru, ali istakao da je on često tokom sezone bio toliko loš da je želeo...














