Izvor: Blic, 04.Feb.2010, 19:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mamić: Navijaću za Srbiju
Potpredsednik Dinama iz Zagreba Zdravko Mamić novom izjavom privlači pažnju balkanske javnosti otkrivši srpskim novinarima za koga će navijati na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi.
"Navijaću za Srbiju. Znam da ima onih koji će mi iz niskih strasti zameriti zbog mojih reči, ali ja ću i pored toga držati palčeve za Srbe. Mnogi moji prijatelji žive u Srbiji", rekao je Mamić, prenosi index.hr.
Mamić ne poznaje dobro "Orlove", ali duboko veruje u Radomira Antića.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
"Mislim da Antić na SP-u može da napravi čudo. Srbiji je nedostajao kult reprezentacije, onakav kakav ima Hrvatska. Vi ste dosad imali sjajne igrače, ali ne i rezultate. Koliko vidim, sad se i to promenilo", završio je Mamić.
Mamić je nedavno izjavio da je jugonostalgičar i pričao o osnivanju regionalne lige. O tome više pročitajte ovde.















