Izvor: Blic, 20.Sep.2010, 00:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Maluda: Uživali smo u igri
Nakon što su prelišali Blekpul i već u prvom poluvremenu obezbedili pobedu od 4:0, fudbaleri Čelsija bili su više nego zadovoljni petom prvenstvenom pobedom u isto toliko ovosezonskih nastupa u Premijer ligi.
„Stvarno smo uživali u igri u prvih 45 minuta, tako moramo i da nastavimo i u mečevima koji slede. Bilo je to sjajno izdanje i za nas na terenu i za naše navijače. Stvarali smo mnoge šanse a iako smo mogli da budemo još efikasniji nego što je to ovoga puta >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << bio slučaj, zaista je bilo uživanje igrajući kao što smo mi to uradili protiv Blekpula", rekao je Floran Maluda.
Sa njim se složio i Didije Drogba, koji je u odsustvu Džona Terija i Frenka Lamparda nosio kapitensku traku Čelsija.
„Sedma je godina kako sam u ovom klubu i fantastičan je osećaj bio nastupati kao kapiten. Ipak, draže bi mi bilo da su na terenu pored mene bili Teri i Lampard", priznao je Drogba.
ADI: KAKVA JE OVO LUDNICA
Izvor: Kurir, 20.Sep.2010
Šta će tek da kaže za „večiti derbi“? Defanzivac Gane Li Adi oduševio se atmosferom na našem najvećem stadionu tokom svog debija u crveno-belom dresu protiv Javora! Defanzivac Gane je skakao kao malo dete kad je Andrija Kaluđerović u 93. minutu doneo Zvezdi pobedu nad čvrstim Ivanjičanima,...









