Malo im četiri miliona evra za golmana

Izvor: Mondo, 11.Jul.2015, 19:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Malo im četiri miliona evra za golmana

Espanjol odbio ponudu Real Madrida.

Foto: Guliver/Getty images/David Ramos

Za transfer Predraga Rajkovića, najboljeg mladog golmana sveta i kapitena Crvene zvezde, nudi se oko dva miliona evra, a za 28-godišnjeg Kika Kasilju duplo više?!

Espanjolju je, međutim, tih četiri miliona evra koliko im je ponudio Real Madrid - premalo!

Plavo-beli su odbili ponudu Madriđana, ali je predsednik kluba Đoan Kole potvrdio da je spreman da proda čuvara >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << mreže.

"Ponuda od četiri miliona evra je premalo i za njega i za klub. Nisam je, čak, uzeo u razmatranje, niti ćemo sesti sa njima za pregovarački sto ako je ne povećaju", ljutito je poručio prvi čovek Espanjola.

Podsetimo, Real Madrid se nalazi u potrazi za golmanom pošto je Iker Kasiljas otišao iz kluba, a prva opcija je bio David De Hea, međutim, Mančester junajted ne želi da ga se odrekne bez visoke nadoknade.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.