Maljković: Očekuje nas vredan rad

Izvor: Press, 11.Apr.2013, 17:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Maljković: Očekuje nas vredan rad

- Sa pripremama počinjemo istog datuma kao i prošle godine, kada smo se spremale za kvalifikacije. Radićemo na Zlatiboru. Za neke igračice će to biti prilika za oporavak posle napornih sezona, za druge nagrada za dobre igre, a za treće uvođenje u sistem rada reprezentacije, pošto nisu imale do sada priliku da rade sa mnom. Očekuje nas vredan rad i brojni sastanci - istakla je Maljkovićeva.
Prvi deo priprema srpske košarkašice će odraditi na Zlatiboru, a potom sledi povratak >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << u Beograd 6. maja, gde će nastaviti sa radom, a tada će se ekipi priključiti ostale reprezentativke.
-Tokom priprema na Zlatiboru sa nama će biti i šest nagrađenih mladih trenera, koji će dobiti priliku da gledaju kako radimo. Oni su zaslužili da budu tu. Pratiće rad seniorske reprezentacije da bi u narednom periodu mogli da sprovode sve to u svojim klubovima, ali i mlađim reprezentativnim selekcijama - naglasila je selektorka.
Maljkovićeva će na poziv ministarke omladine i sporta Alise Marić  u petak posetiti Vrbas, gde će obići devojke iz gimnazije „Žarko Zrenjanin“ koje su osvojile srebro na Svetskom prvenstvu srednjih škola na Kipru. Na taj način ona će uzeti učešće i u akciji fer-pleja u sportu koju je pokrenulo Ministarstvo omladine i sporta.

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.