Izvor: B92, 28.Maj.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mali fudbal, pada odluka o prvaku
Beogradski Marbo i Municipium iz Pljevalja odlučiće u nedelju u revanšu finala plej ofa ko je prvak Srbije i Crne Gore u malom fudbalu u sezoni 2004/05. Municipium je u prvom meču finala, igranom u Pljevljima pre sedam dana, stekao prednost od jednog gola (2:1), a igrači ekipe iz Pljevalja smatraju "da oba tima imaju podjednake šanse da se domognu naslova prvaka".
"Nećemo srljati, igraćemo strpljivo i disciplinovano kao i u prvom meču i nadam se preoteti >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << titulu Marbu i doneti je u Pljevlja", rekao je golman Municipiuma Dragan Radulović.
On je dodao da je prednost Beograđana domaći teren i iskustvo, ali i da hendikep Marba može biti to "što mora da juri rezultat".
"U Pljevljima smo napravili samo jednu grešku na utakmici i to nas je koštalo primljenog gola. Nadam se da nam se to sutra neće ponoviti i da ćemo uspeti da odbranimo svoju mrežu", rekao je Radulović.
Pljevljaci ne strahuju što se revanš igra u Beogradu, jer će imati podršku najmanje 150 navijača koji će organizovano iz Pljevalja i Kragujevca otputovati na revanš.
Utakmica se igra u dvorani "Šumice", a počinje u nedelju u 20.30.














